Andrea Homolová...

je spisovatelka, duchovní vědec, mentor, expert osobního růstu, a terapeut. Je autorkou bestsellerů Známe se celé věky, Všechno o 12 znameních a Všechno o vašem dítěti.

Studovala moderní filologii na Univerzitě Karlově v Praze. Přes 15 let pracovala jako profesionální tlumočnice a překladatelka. Během té doby přeložila více než 20 knih s duchovní tématikou.

Od mala je spojena s duchovním světem a má přístup k hlubokému poznání Světa. Už jako dítě byla schopna se napojovat na druhé a číst v nich. Když měla pocit, že už přeložila dost knih, napsala vlastní.

Jejím koníčkem je i astrologie, a tak se zrodila její první bestsellerová kniha, zábavně pojaté povídání o 12 astro-znameních, knížka Všechno o 12 znameních, se závratným počtem 75.000 prodaných výtisků. Po pár letech následovala podobně úspěšná kniha Všechno o vašem dítěti.

Už přes 20 let se věnuje práci s klienty. V posledních desítce let studuje ve světě nové metody práce s různými energetickými systémy přes energetickou medicínu, kvantovou práci, práci s vědomím, práci s emocemi, informačními poli, kterých při práci s klienty využívá. Pomáhá lidem zvládat náročná životní období, krize a konflikty, vnitřní i vnější, vede je v osobním vývoji. Učí je rozpoznat vlastní vnitřní sílu a postavit se do ní, učí je, aby se naučili využívat svých vlastních darů a zdrojů, aby byli schopni být sami sebou a žít svůj život naplno.

V posledních letech stále více využívá svého přístupu ke Kosmické Moudrosti Archanděla Michaela, která je na planetě Zemi od roku 2012 základem duchovního růstu na úrovni poznání.

Samu sebe považuje za duchovního průvodce a zasvětitele duše do vyšších úrovní poznání.Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách Andrey Homolové.
www.andreahomolova.com