Zasvěcení vyššího stupně

Cyklus Zasvěcení
Cena
0 Kč

Kód produktu
KZ04

Pouze pro předobjedání - Předobjednáním nám dáte vědět, že máte o knihu zájem - až bude titul dostupný, dáme zas vědět my vám :)
ks

Příprava k zasvěcení vyššího stupně - Průvodce na Cestě ke Světlu a v práci na sobě na vyšších duchovních úrovních.
Zasvěcení vyššího stupně je čtvrtá kniha z cyklu Zasvěcení Andrey Homolové. Každá z knih tohoto cyklu otevírá nové úrovně poznání i vnitřní práce na sobě a cvičení.
Knihu si můžete předobjednat již teď - až bude titul dostupný, dáme vám vědět. Více

Příprava k zasvěcení vyššího stupně - Průvodce na Cestě ke Světlu a v práci na sobě na vyšších duchovních úrovních.

Zasvěcení vyššího stupně je čtvrtá kniha z cyklu Zasvěcení Andrey Homolové. Každá z knih tohoto cyklu otevírá nové úrovně poznání i vnitřní práce na sobě a cvičení.

Kniha Zasvěcení vyššího stupně se původně měla jmenovat Příprava na zasvěcení vyššího stupně, ale název byl příliš dlouhý, takže bylo potřeba ho zkrátit. Původní název by ale více vypovídal o obsahu knihy. Protože kniha vám přinese řadu technik, podnětů a metod ke správné duchovní vnitřní práci, která pokud se jim začnete věnovat, završí váš proces zasvěcení, kterým vás knihy cyklu Zasvěcení provedly. Mohu vám slíbit, že pokud na sebe necháte působit všechny pravdy, které se v knihách dozvíte, váš život se změní. Pokud k tomu ještě na sobě začnete pracovat podle vedení v této knize, stanete se jiným člověkem. Stanete se zasvěcenci. Protože člověk dospěl do bodu vývoje, kdy to, co bylo nazýváno procesem zasvěcení (ovšem platí do určitého stupně zasvěcení) a bylo v dávných dobách přístupné jen vyvoleným, je dnes přístupné pro každého, kdo se na sobě rozhodně takto pracovat. Pokud se ptáte, proč tomu tak je, odpověď i na tuto otázku, tedy, čím se liší zasvěcení v minulosti od toho dnešního, se dozvíte v knize.

Kniha vám také vysvětlí, co je to správná a bezpečná „duchovní práce na sobě“ a proč je potřeba ve vnitřní práci na sobě postupovat právě takto. Zjistíte tak, že současná převládající představa o „duchovní“ práci a růstu je velmi naivní a že tento koncept člověka od opravdového duchovního růstu naopak odvádí a mnohé techniky, které jsou dnes za duchovní metody seberozvoje vydávány, naopak duši člověka oslabují. Některé tyto praktiky mohou duši člověka v budoucím vývoji v případě některých praktik i zásadně zpomalit, ačkoli dnes při jejich praktikování se člověku zdá, že předběhl dobu a že je dál, než jsou ostatní. V některých případech jsou praktiky vydávané za duchovní techniky i nebezpečné. Kniha vám opět přinese hluboké pochopení, např. toho, co vlastně znamená „duchovně růst“, proč byl člověk sveden ve svém duchovním růstu na scestí a rozvine poznání z předešlých knih cyklu Zasvěcení na praktičtější úrovni. Tato kniha připravuje duši člověka na vyšší stupeň zasvěcení, k němuž dojde, pokud člověk začne pracovat a nechá se vést touto knihou.

Kniha vyjde ihned po Knihách zasvěcení I a II a Kristus - kosmická bytost v tobě. I na ní Andrea Homolová už teď, v červnu 2023 průběžně pracuje, a vyjde v cyklu knih Zasvěcení. Ale už teď si ji můžete předobjednat. Zatím ovšem bez platby. Jakmile bude před vydáním, pošleme vám email a požádáme vás o platbu.