Pokud se stalo, že se stránka s platbou nenačetla, platební brána se zasekla, nebo se Vám ukázala informace o selhání platby, lze to rychle vyřešit. 


Ještě před přesměrováním na platební bránku Vám totiž na Vaši emailovou adresu (uvedenou v objednávce) přišlo potvrzení o přijaté objednávce.
A právě přes tuto zprávu se můžete podívat na historii objednávky a všechny dodatečné informace včetně dokumentů a možnosti zaplacení (tlačítko "zaplatit" se zobrazí pouze, pokud platba neproběhla/selhala - pokud byla objednávka již zaplacena, tato možnost se v historii objednávky nezobrazí a místo ní tam naleznete potvrzení o zaplacení).

Níže naleznete obrázkový návod, kde tento odkaz naleznete a jak se opět můžete dostat k znovuotevření platební brány.1. Ve svém emailu budete mít zprávu o přijaté objednávce. V ní naleznete proklik na Vaši "historii objednávky".


2. Odkaz se Vám otevře v novém okně, kde naleznete všechny informace k objednávce. Stačí kliknout na tlačítko "Zaplatit".


3. Při kliknutí na tlačítko zaplatit Vás systém automaticky odkáže zpět na platební bránu, kde budete moci dokončit Váš nákup. 

Kdyby se objevil jakýkoliv jiný problém, kontaktujte nás přes formulář, nebo skrze informace uvedené v kontaktech.